Web Analytics

Blog/Makale

Havlama Sorununa Son

29/05/2024

HAVLAMA SORUNUNA SON veriyoruz. Havlama tasması ile havlama sorunu tarih oldu. Dostluğu,korumacılığı daha bir çok huyları olan bu doslarımızın bazende can sıkıcı huylarıda olabiliyor. Mesela sürekli havlamak gibi huyları. Köpeklerimizin havlama sorunu bizimde hayatımızda büyük sorunlar yaratabiliyor bu nedenle havlama sorununa son vermek için havlama tasması öneriyoruz. İkamet ettiğimiz bölgelerde komşular tarafından şikayetlerlede karşılaşabiliyoruz . Bu nedenle havlama önleyici köpek eğitim tasmaları kurtarıcı nitelikte. Bu ürünleri kullanarak havlama sorununa son noktayı koyabilirsiniz.

HAVLAMA ENGELLEYİCİ TASMA

29/05/2024

Havlama engelleyici tasma Havlama sorununu ortadan kaldırıyor. Bazı cins köpeklerin koruma içgüdüleri ağır bastığı için gereğinden fazla havlama durumları olabilir yada bazı köpeklerde ağlama sesi gibi rahatsız edici ses tonları kullanarak  havlayabilirler. Bunları engellemek  ve köpeğinizin gereksiz havlamalarını  kesmek için havlama engelleyici tasma ları öneriyoruz.Bu tür havlama engelleyici tasmalar köpeğinize zararı olmadan havlamasını kontrole almanızda büyük rol oynar.

Havlama Engelleyici

29/05/2024

havlama engelleyici ile köpek havlamasına son. Köpeğinizin aşırı havlamasını azaltmak ve kontrollü havlamasını sağlamak için havlama engelleyici olarak kullanılan tasmaları öneriyoruz. Özellikle son sistem tasmalar bu konuda çok başarılı tasmalardır.. Bu tasmaları kullanıma başladıktan belli bir süre sonra havlama engelleyici tasmayı çıkarttığınızda bile köpeğiniz havlamaması gerektiğinin alışkanlığını kazanmış olabilir.

Gösterilen: 1 ile 3 arası, toplam: 3 (1 Sayfa)
whatsapp